asagi piribeyli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

asagi piribeyli

piribeyli forum

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Adamın biri....

YazarMesaj
Qarizma
Admin
Admin
Qarizma

Erkek Mesaj Sayısı : 351

Adamın biri.... Empty
MesajKonu: Adamın biri....   Adamın biri.... Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 4:32 pm

Adamın biri gittiği otele kaydını yaptırmış odasına çıkmış. Odasında masanın üstünde bir bilgisayar ...görmüş ve karısına mesaj yollamak istemiş. Mesajını yazmış ama yanlışlıkla başka adrese yollamış. Aynı gün başka biryerde bir kadın kocasının cenaze töreninden yeni gelmiş. Bilgisayarında bir mail görmüş arkadaşlarından geldiğini düşündüğü e-maili okumaya başlamış. Okuduktan sonra olduğu yere yığılıp kalmış. Odaya giren annesi kızını yerde öylece görünce e-maili okumaya başlamış. Kime:Sevgili karıma Konu:Yeni ulaştım Tarih:25/05/2005 Sevgili karıcığım benden mesaj aldığına şaşıracağına eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize mesaj gönderebiliyoruz. Her şey yarın senin buraya geleceğin düşünülürek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım sende benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
NOT:Burası çok sıcak
https://piribeyli.forumdizini.com

Adamın biri....
1 sayfadaki 1 sayfası