asagi piribeyli
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

asagi piribeyli

piribeyli forum

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vazgeçiyorum

YazarMesaj
Qarizma
Admin
Admin
Qarizma

Erkek Mesaj Sayısı : 351

Vazgeçiyorum Empty
MesajKonu: Vazgeçiyorum   Vazgeçiyorum Icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 10:58 pm

Vazgeçiyorum Vazgeciyorum1

Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...

Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...

‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile ‘

Neler yazmak istiyorum sana bir bilsen , tek yapabildiğim yazmak olduğundan yine yazıyorum işte!

Seni daha önce de yazmıştım ama bu kez bir daha yazmamak üzere , seni beynimde,içimde bitirerek yazıyorum,yada bitirmek isteyerek...

Ne kadar sürer bilmiyorum ama ben senden, sevginden vazgeçmek istiyorum.

Yine senden habersiz...

Sanki seni öldürmemle sevmem arasında hiç bir fark yoktu.

Hiç sonu olmayan bir yolda seninle yürümek ,yeni çıkan filmleri birlikte izlemek,saatlerce sana sarılı kalmak,sadece ama sadece bir kez olsun sana sarılıp uyumak,

bir sabah gözlerimi açtığımda yanımda seni bulmak isterken ,sen sevgimle utanmamı sağladığın için galiba gerçekten

‘BİRTANEYDİN’!

Ben artık gidiyorum...

Eğer hayatından çekildiğimi hissedersen ,bana sana geri dönmemem ve seni yeniden deliler gibi sevmemem için şans dile...

ELVEDA
https://piribeyli.forumdizini.com

Vazgeçiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası